O NAS
O KAMPANII
KONTAKT
KONIEC KAMPANII ZA
DNI GODZIN MINUT SEKUND

Strategiczna gra karciana z uniwersum M.E.A.T. RPG

Przedpremierowo tylko podczas kampanii na Wspieram.to

GRA • LIMITOWANE GADŻETY • BONUSY OD PARNTERÓW

• O NAS •

M.E.A.T. The Cult, czyli karciana gra z uniwersum pixel artowego RPG-a Słonia

Jeśli nie jest Ci obcy temat polskich, niezależnych produkcji gamingowych, z pewnością słyszałeś już o M.E.A.T. RPG – komputerowej grze, która za sprawą pixel artowej grafiki czy mechaniki hack’n’slach przywodzi na myśl (i to całkiem słusznie!) najbardziej kultowe old schoolowe produkcje.

A może jesteś fanem polskiego hip-hopu? Skoro tak, znasz zapewne rapera Słonia i jego drugą, po Brain Dead Familii, przyszywaną rodzinę, czyli gamedevowe trio Trippin Bears, spod skrzydeł którego wyszedł M.E.A.T. RPG.

Wciąż nic nie dzwoni? Nie mów, że nie obiła Ci się o uszy zeszłoroczna kampania crowdfundingowa na Wspieram.to, która ustanowiła nowy rekord Polski w kategorii zbiórek społecznościowych z branży gamingu! To właśnie za jej sprawą na rynku pojawił się M.E.A.T. RPG.

A teraz do brzegu! M.E.A.T. The Cult to nowa karciana gra, której tematyka osadzona jest w uniwersum przedstawionym w grze (ale i rozwijającej jej fabułę ilustrowanej książce!) komputerowej M.E.A.T. RPG. Chociażby z tego powodu możesz być pewien, że produkt wciągnie Cię bez reszty! Za produkcję odpowiada wydawnictwo Games Doc., które dużymi krokami wkracza na rynek tak zwanych gier bez prądu.

02.11.2021 wystartowała kampania na Wspieram.to, podczas której będziesz miał jedyną okazję, by przedpremierowo nabyć tę karcianą nowość, ale i inne związane z nią gadżety!

WIĘCEJ

• O KAMPANII •

M.E.A.T. The Cult – przedpremierowo tylko na Wspieram.to!

Nowy tytuł spod skrzydeł autorów komputerowej gry M.E.A.T. RPG, karciana gra strategiczna M.E.A.T. The Cult, dostępna będzie przedpremierowo tylko dla użytkowników portalu Wspieram.to!

Jedynie w czasie trwania kampanii crowdfundingowej, tj. w terminie 02.11-30.11.2021, będziesz miał okazję upolować nie tylko grę, ale i szereg związanych z nią gadżetów: limitowany blend tape Słonia, brandowaną odzież, kolekcjonerskie kostki do gry i wiele, wiele więcej!

WIĘCEJ

• KONTAKT •

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami! Kliknij przycisk poniżej, aby zobaczyć wszystkie dane kontaktowe.

WIĘCEJ