Skip to main content

Uniwersum M.E.A.T.

Trippin Bears stworzyło pełnoprawny świat, w którym fantastyka miesza się z rzeczywistą historią, w którym science- fiction przeplata się z horrorem, i do którego można zawitać za sprawą jednego kliknięcia klawiszem myszki. M.E.A.T., którego nazwa stanowi akronim, póki co równie tajemniczy jak jego uniwersum, to nad wyraz rozbudowany koncept skierowany do wszystkich fanów oldschoolowych gier i tytułów, które nawiązują do klasycznych przedstawicieli tego gatunku.

M.E.A.T. RPG, czyli pierwszy tytuł z serii

M.E.A.T. RPG (Kliknij Tutaj) to komputerowa gra single player w stylu pixel art, utrzymana w klimacie horror sci-fi, z kultowym systemem walki, poruszania się oraz rozwoju postaci. Gracz ma szansę odkrycia tajemnicy złowieszczej substancji, to jest telestarionu, i wzięcia na swoje barki roli bohatera małego kanadyjskiego miasteczka w erze gorączki złota.

M.E.A.T. II Absolute Zero – gra FPS zarówno w wersji PC, jak i console

Kontynuacja M.E.A.T. RPG, tym razem w formie pierwszoosobowej strzelanki reprezentującej gatunek tak zwanych boomer shooterów. W tym przypadku gracz, zamiast rozwijać swoją postać sir Culligana, jak miało to miejsce wcześniej, będzie miał okazję zemścić się na wszystkich dotychczasowych wrogach i wymierzyć sprawiedliwość, nie licząc się z konsekwencjami. Co istotne, tytuł ten będzie dostępny nie tylko dla użytkowników komputerów, ale i konsol: PlayStation i Xbox.

M.E.A.T. Veterans, czyli boomer shooter w trybie multiplayer

Darmowa, sieciowa gra akcji, będąca nawiązaniem do M.E.A.T. II Absolute Zero. Gracz ma możliwość przetestowania swoich umiejętności w indywidualnej i drużynowej walce z przeciwnikiem. Musi wypracować swoją własną strategię i charakterystyczny styl walki za sprawą unikatowych skórek i przedmiotów, a zwłaszcza – zajmując najwyższe miejsce w globalnym rankingu.

M.E.A.T.: The Cult – taktyczna karcianka z elementami gry planszowej

Strategiczna gra karciano-planszowa osadzona w uniwersum M.E.A.T.-a, której rozgrywka nawiązuje do wszystkich pozostałych tytułów serii. Poza podstawową grą, dostępne są także tematyczne dodatki, w tym: „Czarna Magia”, „Sarkofagi” i „Freak Show”, a także gadżety urozmaicające czy ułatwiające przeprowadzenie rozgrywki, takie jak brandowany notatnik, customowe kości i woreczki na żetony czy maty do gry dla wszystkich zawodników.

Pixel artowy świat, w którym odkryjesz nie tylko gry

Trippin Bears to jednak nie tylko produkcje wideo czy gry karciane i planszowe. W M.E.A.T.-ycznej ofercie znaleźć można bowiem szereg dodatków i gadżetów nawiązujących do kolejnych tytułów wydawnictwa. To między innymi także ilustrowana książka, która szerzej prezentuje losy głównego bohatera, sir Culligana, a także e-book i audiobook nagrany we współpracy z Mateuszem Działowskim, znanym z telewizji dla graczy TVGRY. Sprawdź także rozgrywki na: Gospoda Youtube.

Do produktów prezentujących uniwersum M.E.A.T. należy także album z oficjalnym soundtrackiem M.E.A.T. RPG autorstwa multiinstrumentalisty i producenta muzycznego Brainfreezera, jak również muzyczne dzieła Wojciecha Zawadzkiego, tj. Słonia, które promowały każdy z kolejnych tytułów, w tym utwory „M.E.A.T.”, „Zero Absolutne”, czy krążki blendtape’ów i EP-ki.

To dodatkowo i brandowana znakiem M.E.A.T. odzież, gadżety dla graczy i fanów uniwersum, takie jak metalowe nieśmiertelniki, kubki, obrazy, plakaty i wiele więcej. Oferta bowiem stale się rozszerza. Wszystko po to, by zaspokoić potrzeby społeczności, tak zwanych M.E.A.T. Lovers.