M.E.A.T.: The Cult, czyli coś więcej niż gra karciana!

Szukasz tytułu, który łączy w sobie zalety gry karcianej z planszową? Który będzie spełniał kryteria zarówno gry strategicznej, jak i towarzyskiej? Przy którym będzie się świetnie bawić nie tylko doświadczony miłośnik „gier bez prądu”, ale i gracz jedynie okazjonalny? Dobrze trafiłeś! M.E.A.T.: The Cult to gra dla ciebie!

Kolejna odsłona M.E.A.T.-ycznej historii

M.E.A.T.: The Cult to strategiczna gra karciano-planszowa osadzona w mrocznym uniwersum znanym z pixel artowej gry komputerowej M.E.A.T. RPG. Tym razem to do gracza należy decyzja, po której stronie się opowie. Jeśli czuje sympatię do czarnych charakterów, może wcielić się w rolę wyznawcy złowrogiej sekty MBS XII, która wykorzystując telestarion, czyli mutagenną substancję odkrytą na terenie XIX-wiecznej Kanady, próbuje zawładnąć dusze i ciała wszelkich istot żywych. A może bliżej mu do stojących po drugiej stronie barykady? Do jego wyboru pozostają liderzy oponentów sekty.

Do ostatniego Punktu Witalności, czyli gra o przyszłość Washagami

Walka pomiędzy siłami dobra i zła toczy się już od pierwszej tury rozgrywki. To, jak długo będzie trwać, zależy zarówno od przyjętej przez gracza taktyki, jak i łutu szczęścia. Gracz musi przewidywać ruchy przeciwnika, konsultować się z członkami ewentualnej drużyny (M.E.A.T.: The Cult to bowiem gra dla 2, 4 lub 6 osób!) i w jak najszybszym tempie doprowadzić licznik Punktów Witalności konkurenta do zera. Po raz kolejny to od gracza zależą losy miasteczka
Washagami i jego mieszkańców.

Rozpocznij Przygodę
KUP GRĘ M.E.A.T.: THE CULT

Jak grać w M.E.A.T.: The Cult

Gospoda gra w M.E.A.T. THE CULT

Recenzje

Gra zajebista , nie spodziewałem się , że to wyjdzie tak szybko i w takiej jakości . Jest grane i wbijam na turniej zgarnąć moje 5k 😀 W GÓRĘ WSZYSTKIE MACKI , AVE BDF !

Pan KlamaCrowdfunding