M.E.A.T. Veterans – kolejny tytuł z uniwersum M.E.A.T.

Po M.E.A.T. RPG i zapowiedzi jego kontynuacji w formie M.E.A.T. II Absolute Zero (którego darmowa wersja demo jest już dostępna!) przyszedł czas na kolejny tytuł. M.E.A.T. Veterans to w pełni darmowa sieciowa gra akcji, która przeniesie gracza z powrotem do fantastycznego świata poznanego za sprawą pixel artowego erpega z uniwersum M.E.A.T.

Gra akcji w trybie multiplayer, czyli M.E.A.T.-yczna rywalizacja

M.E.A.T. Veterans to shooter w trybie multiplayer, a to oznacza, że na drodze gracza nie stanie tylko NPC, ale i rzeczywisty przeciwnik. No chyba że początkowo gracz będzie się obawiał konfrontacji – nic nie stoi na przeszkodzie,
byś wcześniej sprawdził swoje możliwości w walce z Botami. Aktualnie może to robić na dwóch mapach. Jedną z nich jest znane z M.E.A.T. RPG miasteczko Sudbury, a drugą Krypta Sekty MBS XII. Gracz do wyboru ma cztery tryby rozgrywki:

  • Drużynowy Deathmatch (gra drużynowa cechująca się szybkim respawnem – wygrywa zespół, który ma na swoim koncie większą liczbę pokonanych wrogów)
  • Deathmatch (gra indywidualna z losowym respawnem i 3-sekundowym spawn protection).

Gracz pod ręką ma wiele rodzajów broni, w tym rewolwer, strzelbę, obrotowy karabin maszynowy, kuszę, dynamit,
granat dymny, a nawet koktajl mołotowa czy Tomahawk. Ale to nie wszystkie jego możliwości.

M.E.A.T. Veterans w fazie wczesnego dostępu – bądź gotowy na jeszcze więcej wrażeń!

Aktualnie M.E.A.T. Veterans jest grą dostępną w ramach „early access”, co oznacza, że prace nad nią nie zostały jeszcze ukończone. Do momentu pełnego wydania i premiery wiele może się jeszcze zmienić. Planowo co miesiąc ukazywać się będą kolejne aktualizacje, za sprawą których będą wprowadzane nie tylko poprawki na podstawie zgłoszeń od społeczności, ale także i dodatkowe funkcjonalności. Będziemy dążyć do znacznego rozszerzenia M.E.A.T. Veterans i oprócz szeregu usprawnień technicznych planujemy
również stworzenie nowych map, pierwszej areny czy zwiększenie wyboru modeli i broni, a także kilka funkcji specjalnych, w tym dodatkowe tryby gry i kolejne funkcje społecznościowe.

Rozpocznij Przygodę
ZAGRAJ W M.E.A.T. VETERANS

M.E.A.T. Veterans | TRAILER | EARLY ACCESS

Recenzje

Very fun game! I haven't played an arena shooter in a while and this is a breath of fresh air coming back to the genre. There's a lot of work to be done on it yet, but it is still a very enjoyable experience, especially when playing with friends. I can't wait to see what's in store for the future of this game.

SupremeEleganceSteam - Review

Świetna gra widać narawdę że adminj bardzo się stara i wszytsko momentalnie jest naprawiane to naprawde duży plus oby było więcej nowości czekamy.

Kowal87Steam - Review

Bardzo dobra gierka
mam nadzieję że gierka bardziej rozwinie się
gra poszła bez problemów na moim starym laptopie i stałe 60 fps wyciągał

ExcelSteam - Review

wiem że to wczesna wersja gierki ale tu trzeba porobić jeszcze wiele rzeczy. Co nie zmienia faktu że gierka jest giga gitem
Pozdrawiam

pxlvsSteam - Review

Ogólnie brakuje trochę bilansu w broniach i ludzi na serwerach. Jest parę błędów, ale łatki szybko wychodzą i widać, że dewsi starają się jak mogą.

RopconSteam - Review

Old school pełną gębą. Trochę przypomina mi gry multi z jeja.pl, ale to dobre skojarzenie.
Czy polecam? Raczej tak, ale tylko ludziom, którzy pamiętają czasy sprzed Battelfielda 3 i Call Of Duty: Modern Warfare 2.

HambercioSteam - Review